Promosyon Çanta

Promosyonlar, pek çok farklı eşyanın yanında müşterilere sunulan ayrıcalıklardır. Satın alınan eşyalarla birlikte teslim edilen promosyon ürünleri arasında, farklı kategorilerden tasarımlar da sunulur. Bu eşyalar içerisinde başta gelen ürünler ise promosyon çanta modellerdir. Promosyon çanta, kurumsal firmaların özel günlerde, fuarlarda toplu ve yüksek sayılarda marka bilinirliğini artırmak adına dağıttığı çantalardır.

Merak edilen ‘’Promosyon çanta nedir?’’ sorusuna yanıt niteliğinde olan bu tasarımlar, oldukça kullanışlı bir yapıdadır. Örneğin promosyon çantalar, sırt ya da kolda taşınabilen modelleri ile dikkat çeker. Sınırsız tasarım alternatifinin sunulduğu ürünlerin her biri uzun yıllar kullanma imkânı sağlayan dayanıklı materyallerden üretilir.

Promosyon Çanta Teklifi Al

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Bizi Nereden Duydunuz?

Promosyon Çanta Özellikleri

Promosyon kategorisinde yer alan çanta modelleri, markanın yapısını sembolize eden ürünlerdir. Örneğin, organizasyon sırasında katılımcılara dağıtılan tasarımlar çantalar, marka logosu taşıdığı için bir nevi reklamdır. Her firmanın kurumsal niteliklerinden bir parça barındıran çanta modelleri, kullanışlı ve dayanıklı yapıları ile öne çıkar. Dolayısıyla müşterilere marka bilinci aktarmak ve ürün tanıtımı yapmak için çok iyi bir fırsattır.

Promosyonların özellikleri arasında kurum logosunun yer aldığı alternatifler mevcuttur. Bir çeşit pazarlama yöntemi olan bu ürünler, promosyon çanta firmaları tarafından üretilmekte ve büyük ölçüde rağbet görmektedir.

Promosyon Çanta Modelleri

Hediyelik ürünler arasında yer alan pek çok farklı promosyon çanta çeşitleri mevcuttur. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Bilgisayarlarınızı rahat taşıyabilmeniz için promosyon bilgisayar çantası
  • Farklı model ve tarzlarda hazırlanan promosyon laptop çantası
  • Daha spor seçenekler arayanlara promosyon sırt çantası
  • Müşterilere veya katılımcılara verilen promosyon bez çantası

Mevcut tasarımlar, satın alınan ürünün ebatlarına uygun olan bir promosyon eşliğinde teslim edilir. Büyük bir bilgisayar satın alındığı takdirde, kullanıcının isteği ile uyumlu bir promosyon sırt çanta tasarımı gönderilebilir. Bunun yanı sıra daha küçük boyutlarda ürünlerin yanında verilen ufak laptop çantaları da sevilen alternatifler arasında yer alır.

Promosyon Laptop Çantası

Notebook çantaları, genel olarak ürünün alındığı firma tarafından gönderilen ürünlerdir. Bu tasarımlar özel üretim olup sağlam materyalleri ile dikkat çeker. Öte yandan ürünlerin arka, ön ya da üst yüzeyinde yer alan bazı sembol ve amblemler mevcuttur. Bu figürler, markanın kimliğini yansıtan logolu hediyeliklerdir. Aynı zamanda promosyon laptop çantası modellerinin yanında da gönderilen alternatifler, farklı renk seçeneklerini bir arada sunmaktadır. Mevcut ürünlere baskılı promosyon çanta kategorisi üzerinden ulaşabilmek mümkündür.

Promosyon Sırt Çantası

Askılı kol çantalarının yanı sıra promosyon sırt çantası da en sık tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Yoğun ilgi gören model, kolay kullanılabilir ve ergonomik bir dizayna sahiptir. Aynı zamanda bilgisayarınızın ebatlarına uygun olarak tasarlanan bu alternatifler, su geçirmez bir yapıdadır. Dolayısıyla her sezonda kullanabileceğiniz işlevsel niteliğe sahiplerdir.

Promosyon Tekerlekli Notebook Çantası

Tekerlerli çantalar pratik taşınabilir modellerdir. Müşterilerin de büyük oranda memnun kaldığı Mack notebook çantası olarak bilinen Samsonite marka modeller oldukça şık tasarımlardır.

Promosyon Mack Laptop Çantası

Mack laptopların taşınabilirliğini kolaylaştıran pek çok promosyon çanta modeli mevcuttur. Hem kolay taşınan hem de güvenli bir şekilde muhafaza edebileceğiniz ürünleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bu açıdan site üzerinden yapacağınız araştırmalarda da ‘’Neden promosyon çanta?’’ sorusuna yanıt bularak sizin için uygun yapıdaki dizaynları sipariş edebilirsiniz.

Promosyon Çanta Fiyatları

Fiyat anlamında da müşteri dostu tutumla sergilenen ürünler, oldukça uygun bir ücrete tâbi tutulur.  Dizaynlara firma özelinde bir promosyon çanta teklif fiyatı sunulmaz. Markaların toptan ve bireysel satışlarda belirlemiş olduğu bazı rakamlar mevcuttur. Aynı zamanda promosyon çanta sipariş olarak değil çoğunlukla hediyelik alternatifler olarak sunulur.  Promosyon çantalar için toptan çanta alıp satmak için en uygun adres olan Net Bilişimi tercih edin!

Tüm bu detayların yanı sıra her promosyon çanta imalatı yapan firma, ürünlerinde aynı malzemeleri kullanmamaktadır. Dolayısıyla promosyon çanta fiyatları ve toptan çanta alımı her markanın kendi özelinde ücretlendirilir. Bu açıdan promosyon çanta imalatı yapan firmanın kullandığı kumaş, iplik vb. materyaller çerçevesinde ücretlerde değişiklikler gözlemlenir. Promosyon çanta imalatçıları açısından doğru tercih yapmak bu sebeple de büyük önem taşır.

Sıkça Sorulan Sorular

Promosyon Çanta Nedir?

Kurum ve firmaların özelleştirilmiş logosu bulunan müşterilere satın aldıkları ürünlerin yanında hediye olarak sunulan tanıtım amaçlı üretilen çantalara denir.

Promosyon Çanta Neden Önemlidir?

Promosyon çantalar, hediye ürün olarak işlevsel yapıları ve tanıtım amaçlı görünürlüğü ile müşterilerin memnun kaldığı eşyalardır. Bu nedenle tanıtım ve marka bilinirliği açısından oldukça önemli bir etkiye sahiptir.

Toptan Promosyon Çanta Siparişi Nasıl Verilir?

Promosyon Çanta sayfası içerisindeki form üzerinden gerekli bilgileri doldurduktan sonra siparişinizi geçebilirsiniz. Detaylı bilgi için sizinle iletişime geçilecektir.

Promosyon Çanta Boyutları Nelerdir?

15.6 ve 17.3 boyutları başta gelmek üzere çanta çeşidine ve tercihlere göre boyut farklılıkları olabilmektedir.

“Nitelikli Elektronik ve Teknoloji”