1–15 arasında 57 sonuçlar gösteriliyor

Mack Notebook Çantaları

Mack Markası, 2012 yılından bu yana laptop çantaları, termal soğutucu çantalar, alarmlı masa saatleri, sunum kumandaları, masaüstü USB fanlar, Organizer ÇantalarHard Disk Kılıfları, gibi birçok farklı seçenek skalası sunmaktadır. Aynı zamanda birçok kurum ve markaya özel çanta üretimi gerçekleştirmektedir.

Net Aksesuar Bilişim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından tescillenmiş kurumsal bir marka olan Mack, çanta alanında oldukça gelişmiştir. Aynı zamanda birçok kurum ve markaya çanta üretiminde bulunmaktadır.  Mack sayesinde laptop çantası satın alırken şüpheye düşmeden fiyat- performans açısından en kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.

Mack birçok elektronik ürünün üretiminde ev sahipliği yaptığı gibi çanta üretiminde de gelişen teknolojiyi takip etmektedir. Bilgisayar modelleri için kullanılan çantalarda çok fonksiyonelliği tercih ederek müşterilerinden tam not almaktadır.

SEDEX belgeleriyle desteklenen Mack çanta üretimleri, sadece Türkiye’ye değil, aynı zamanda Avrupa’ya da ulaşmaktadır. Mack notebook çantaları farklı boyut ve renklerle tasarlanmaktadır. Farklı seçenekleriyle dilediğiniz Mack notebook çanta modeline sahip olabilirsiniz. Mack Office notebook sırt çantası laptop aksesuarları açısından da kullanım konforu sağlamak amacıyla ayarlanabilir olarak tasarlanmaktadır. Aynı zamanda çift renk olarak üretilen şık tasarımlarıyla nerede olursa olsun kombininize uyum sağlayacaktır.

Mack Notebook Çanta Modelleri

Mack bilgisayar çantası modellerinde kullanılan kumaşlar, yıpranmaya ve suya karşı dirençlidir. Mack laptop sırt çantası ürünleri gibi notebook tasarım çantalar da bilgisayarınıza ve belgelerinize maksimum koruma garantisi vermektedir. Aynı zamanda Mack çanta modelleri ve fiyatları her yaşa ve bütçeye hitap edecek şekilde düzenlenmiştir.

Notebook bilgisayarlarınızın güvenliği için onlara uygun çantalarda taşımanız gerekmektedir. Güvenliğe ek olarak kendi konforunuz için de uygun bir çantaya ihtiyaç duyarsınız. Bilgisayarınız ve evraklarınız için notebook sırt çantası ve evrak çantası seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Çantanızı sırt çantası olarak tercih etmeniz özellikle uzun seyahatlerde size taşıma kolaylığı sağlayacaktır. Eğer minimalist tasarıma sahip laptop çantaları ilginizi çekiyorsa tercihinizi Mack Unicity Notebook Çantaları tarafından yapabilirsiniz.

Notebook veya laptop bilgisayarlarınızı dış etkenlerden koruyan notebook el çantası, iş veya okul alanlarında kullanıma uygun olarak tasarlanır. Mack ürünleri kullanım konforuna ekstra önem veren bir markadır.

Mack Notebook Çanta Özellikleri

Mack tarafından üretilen dizüstü bilgisayar sırt çantası modellerinde hem sizin hem de bilgisayarınızın sağlığı göz önünde bulundurulmaktadır. Diğer yandan bu çantalarda özel bölmeler mevcuttur. Bu bölmeler farklı boyutlarda olduğundan bilgisayarınızın belirli bölmeye sığdığından emin olmalısınız. Dolayısıyla;

  • Bilgisayarınız 14 inçten büyükse, 15,6 inç laptop çantası tercih etmelisiniz.
  • Bilgisayarınız 14 inç kadarsa çantaya tam yerleşmesi için 14 inç laptop çantası almalısınız.

Çantanızı sadece bilgisayar taşımak için kullanamazsınız. Farklı fonksiyonları da olmalıdır. Bu hedefle ilerleyen Mack, notebook çanta modellerinde kıyafet bölmeli laptop sırt çantası gibi seçenekler de mevcuttur. Mack Notebook Sırt Çantaları dizüstü bilgisayar bölmesi yastıklıdır. Yastık dolgusu bilgisayarınızın alınabileceği darbeleri veya sarsıntıları en aza indirecektir. Bu da bilgisayarınızın güvenliğini arttırmaktadır. Aynı özellik notebook el çantası modellerinde de mevcuttur.

Mack markası imzalı tüm notebook ve diğer dizüstü bilgisayar çantası modelleri su geçirmeye karşı dirençlidir.  Sırt çantası veya el çantanızın askılarının ayarlanabilir oluşu omuzlarınızın ve omurganızın sağlığı için önemlidir. Aynı zamanda Mack sizin sağlığınızı önemsediği için bunu göz önünde bulundurmuş ve ayarlanabilir askılar yapmıştır.

Mack Laptop Çanta Seçimi için Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mack laptop çanta modelleri fiziksel sağlığınızı göz önünde bulunduracak şekilde tasarlanmıştır. Laptop çantası seçerken kendi isteklerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Bunun yanında herhangi bir fiziksel sağlık probleminiz varsa çanta seçimini de buna göre yapmalısınız. Bu nedenle:

  • Sırt rahatsızlıklarının önüne geçmek adına dolgulu omuz askıları sırt çantanızı rahatlığını da arttırır özellikle ağır eşyalarla kullanacağınız çantaları dolgulu omuz askılı olarak seçmeniz size kolaylık sağlayacaktır. Bu sayede ağırlık omuzlarınızı eşit olarak dağılacak ve olduğundan daha hafif hissettirecektir.
  • Mack laptop sırt çantası seçimlerinizde çantayı hangi alanlarda kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız. Sadece bilgisayar taşımak için kullanacağınız çanta modelleri yanında farklı işlevler için kullanacağınız seçenekler de Bu çantalarda sadece bilgisayarınızı değil, aynı zamanda tablet veya evraklarınızı da taşıyabilirsiniz
  • Laptop evrak çantası seçimlerinde de aynı gereksinimler mevcuttur. Evrak çantası seçerken de boyutlarına ve kumaşına özen göstermelisiniz.

Tüm bu detaylara dikkat ederek sizin için en uygun notebook ya da laptop çanta modelini seçebilirsiniz. Alternatif olarak Netbilişim özel üretim Promosyon Çanta tercihi de yapabilirsiniz.

Mack Laptop Çanta Fiyatları

Mack laptop çanta fiyatları boyutlarına göre değişiklik gösterir aynı zamanda kullanım alanı ve tasarımlarla fiyatı belirleyen bir diğer unsurdur. Birçok tarzda ve modelde laptop çantası üreten bu firma, çanta kullanıcılarının bütçelerini göz önünde bulundurarak fiyatlandırma yapmıştır. Oldukça geniş bir fiyat skalasına sahip olan çantalar, her yaş ve her kesimden insana hitap edebilir.

Laptop çantaları yüksek kalitede su geçirmeye karşı dirençli olarak üretilir. Bilgisayar çantanızın içinde farklı tür cepler bulunur ve cep sayısının fazla oluşu ve ürünün kumaş türü de fiyatı etkileyen faktörlerdendir. Net Bilişim olarak biz ise her türlü Mack laptop çanta modelleri seçeneklerini en iyi fiyat garantisiyle size sunarız.

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok Tercih Edilen Mack Laptop Çanta Modelleri Hangileri?

Mack laptop çanta modellerinden en çok tercih edilen 15,6 inç büyüklüğündeki siyah sırt çantalardır.

Laptop İçin El Çantası mı Sırt Çantası mı Tercih Etmeli?

Laptop çantası seçerken nerede kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız. Genel olarak yoğun tempoda kullanacağınız çantalar, sırt çantası olarak tercih ediliyor. Sırt çantası el çantasına oranla taşıma konusunda daha çok rahatlık sağlamaktadır