1–15 arasında 17 sonuçlar gösteriliyor

Canon Marka Ürünleri – Net Bilişim

Canon Europe, görüntüleme çözümleri alanında dünya lideri yenilikçi bir kuruluş olan Canon Inc.’e bağlı bir şirkettir.

Canon, küresel dijital görüntüleme teknolojileri tedarikçisidir. 1937 yılında Japonya’da kurulan şirketin Japonya, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Okyanusya çapında 198.000’den fazla pazarlama ve üretim tesisi çalışanı vardır. Canon, yazıcılara ek olarak bilimsel hesap makineleri, masaüstü hesap makineleri ve fotoğraf makineleri gibi birçok ürün çeşitliliğine sahiptir

Canon Fotoğraf Yazıcısı

Canon marka olarak, fotoğrafçılıkta da en çok tercih edilen bir markadır. Canon marka fotoğraf makinelerine ek olarak Canon fotoğraf yazıcısı modelleri ise dijital fotoğraflarınızın istediğiniz boyutta ve üstün kaliteli olarak yazdırma şansını tanıyan ürünlerdir. Bu fotoğraf yazıcısı modelleriyle kolaylıkla akıllı telefona, tablete ya da masaüstü bilgisayarlara bağlanılabilir.

Taşınabilir özelliğe sahip olan bu Canon fotoğraf yazıcısı modelleri, lazer yazıcı çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bu yazıcılar ile fotoğraf düzenlemeleri istenilen şekilde yapılabilir ve farklı boyutlarda fotoğraf çıktıları, en iyi kalite ile alınabilir. Aynı zamanda fotoğraf düzenlemeleri sırasında kullanılabilen ve Canon fotoğraf yazıcısı menüsünde yer alan filtrelerle, çok güzel kolajlarda oluşturulabilmektedir. Canon fotoğraf baskı makinesi ismi ile de adlandırılan bu yazıcılar ile fotoğraf çekme keyfi en üst düzeyde yaşanır. Fotoğraf baskı makinesi olarak, en üstün teknolojik özellikler ile bütün fotoğrafların kusursuz olarak çıktısı oluşturulabilir.

Canon Yazıcı Tarayıcı Özellikleri

Canon yazıcı tarayıcılar, son derece kaliteli ürünlerdir ve sitemizde, farklı özelliklere sahip olan pek çok model satışa sunulmaktadır. Yüksek baskı teknolojisine sahip olan bu ürünler, aynı zamanda en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Genel olarak Canon yazıcı tarayıcı modellerinin başlıca özellikleri ise şunlardır:

  • LCD ve dokunmatik ekrana sahiptirler.
  • Evlerde ve iş yerlerinde kullanılabilir özelliktedirler.
  • Kartuşlu olan modeller, yani mürekkep püskürtmeli özellikte olan Canon yazıcılarla, hem renkli hem de siyah beyaz çıktılar alınabilir.
  • Otomatik olarak iki taraflı baskı yapılabilir.
  • Wi-Fi desteği bulunur.
  • Faks olarak kullanılabilir özellikleri vardır.
  • Her modelde yer alan Canon printer özelliği ile fotokopi çekilebilir.

Görüldüğü üzere Canon yazıcıları birçok işlemi yapacak özellikleri taşır. Bu ürünlerle her zaman en iyi ve kaliteli sonuçlar alınabilir. Ofis, iş yerleri ve okullarda kullanımı, kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun ömürlü olur.

Sıkça Sorulan Sorular

Canon Yazıcı Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Canon marka yazıcıları bilgisayar bağlamak için sadece bir USB kablosu yeterli olur.

Canon Yazıcı Tarama Nasıl Yapılır?

Canon yazıcı ile tarama yapmak için öncelikle bilgisayara USB kablosu ile bağlanmak gerekir. Daha sonra taranacak olan belge yazıcıya yerleştirilmelidir. Bu aşamadan sonra kullanma kılavuzunda yer alan adımlar takip edilerek tarama işlemi pratik bir şekilde yapılır.