Tüm sonuçlar10 gösteriliyor

Canon Marka Ürünleri – Net Bilişim

Canon Europe, görüntüleme çözümleri alanında dünya lideri yenilikçi bir kuruluş olan Canon Inc.’e bağlı bir şirkettir.

Canon, küresel dijital görüntüleme teknolojileri tedarikçisidir. 1937 yılında Japonya’da kurulan şirketin Japonya, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Okyanusya çapında 198.000’den fazla pazarlama ve üretim tesisi çalışanı vardır. Canon, yazıcılara ek olarak bilimsel hesap makineleri, masaüstü hesap makineleri ve fotoğraf makineleri gibi birçok ürün çeşitliliğine sahiptir

Canon Yazıcı Tarayıcı

Günümüzde yazıcı, evlerde ve iş yerlerinde en çok kullanılan elektronik ürünlerden birisidir. Tüm dünyanın tanıdığı ve kullandığı bir marka olan Canon yazıcı tarayıcı ise Net Bilişim adresi üzerinden sizler buluşturuluyor. Neredeyse 90 yıllık bir geçmişi olan Canon markasının ürettiği yazıcılar, aynı zamanda tarayıcı olarak ve fotokopi çekmek için de kullanılır.

Çok fonksiyonlu bir işleve sahip olan Canon yazıcıları, genel olarak elektronik ortamlarda yer alan yazıların ya da görsellerin basılı çıktısını almaya yarayan ürünlerdir. Sitemizden online olarak güvenli ödeme yöntemleri ile satın alınabilen Canon yazıcı modelleri; nokta vuruşlu, kompakt yazıcı, lazer yazıcı ya da mürekkep püskürtmeli seçenekleri üzerinden tercih edilebilir.

Canon Yazıcı Nedir?

Evlerde ya da iş yerlerinde kullanılmak üzere imal edilen Canon yazıcı tarayıcı modelleri, elektronik ortamlarda yer alan her türlü resim ya da yazı metinleri çıktısı alabilen ürünlerdir. Lazer yazıcı olarak da adlandırılan ürünlerin kullanımı kolay olup, yüksek çözünürlükte çıktılar alabilmeyi sağlar. Evlerde kullanılmak üzere üretilmiş olan Canon yazıcılarda video yazdırma özelliği bulunur. Bu sayede istenilen video karelerinin çıktısı kolaylıkla alınabilir.

Pratik olarak kurulabilen Canon yazıcılar, kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahip pek çok model olarak satışa sunulur. Ofis tipi lazer yazıcı modelleri renkli yazdırma seçeneğinin yanı sıra, 9600×9600 dpi tarama desteği özelliğine sahiptir. Ev tipi olan Canon yazıcı özellikleri arasında Wi-Fi desteği ve fotokopi çekme özelliği de vardır. Canon yazıcı kartuş seçenekleri ise renkli ve siyah-beyaz olmak üzere geniş bir renk skalasına sahiptir.

Canon Yazıcı Modelleri

Teknoloji ve kullanım kolaylığı açısından öncülerden birisi olan Canon yazıcıları, en kaliteli çıktıları almayı sağlayan ürünlerdir. Canon yazıcılar ile her türlü resim, grafik, metin baskıları kusursuz netlikle alınır. Birçok yazıcı aksesuarları dahil olan Canon yazıcılarını direkt olarak USB kablo ile bilgisayara bağlanıp, istenilen verilerin çıktısını almak mümkün olur. Canon markalı yazıcı çeşitleri mürekkep baskı ya da lazerli olarak temin edilebilir.

Canon yazıcı bakımı ve Canon yazıcı kullanımı oldukça kolay olup, bu ürünler her zaman en teknolojilere uygun olarak üretilir. Mürekkep püskürtme özelliği taşıyan yazıcılar kartuşla çalışmakta olup, kartuşlar bittiği zaman doldurma yolu da kullanılabilir. Lazer yazıcı özelliği taşıyan ürünler ise daha ufak boyutlarda olup, daha pratik olarak kullanılabilir özelliktedir.

Canon Fotoğraf Yazıcısı

Canon marka olarak, fotoğrafçılıkta da en çok tercih edilen bir markadır. Canon marka fotoğraf makinelerine ek olarak Canon fotoğraf yazıcısı modelleri ise dijital fotoğraflarınızın istediğiniz boyutta ve üstün kaliteli olarak yazdırma şansını tanıyan ürünlerdir. Bu fotoğraf yazıcısı modelleriyle kolaylıkla akıllı telefona, tablete ya da masaüstü bilgisayarlara bağlanılabilir.

Taşınabilir özelliğe sahip olan bu Canon fotoğraf yazıcısı modelleri, lazer yazıcı çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bu yazıcılar ile fotoğraf düzenlemeleri istenilen şekilde yapılabilir ve farklı boyutlarda fotoğraf çıktıları, en iyi kalite ile alınabilir. Aynı zamanda fotoğraf düzenlemeleri sırasında kullanılabilen ve Canon fotoğraf yazıcısı menüsünde yer alan filtrelerle, çok güzel kolajlarda oluşturulabilmektedir. Canon fotoğraf baskı makinesi ismi ile de adlandırılan bu yazıcılar ile fotoğraf çekme keyfi en üst düzeyde yaşanır. Fotoğraf baskı makinesi olarak, en üstün teknolojik özellikler ile bütün fotoğrafların kusursuz olarak çıktısı oluşturulabilir.

Canon Yazıcı Tarayıcı Özellikleri

Canon yazıcı tarayıcılar, son derece kaliteli ürünlerdir ve sitemizde, farklı özelliklere sahip olan pek çok model satışa sunulmaktadır. Yüksek baskı teknolojisine sahip olan bu ürünler, aynı zamanda en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Genel olarak Canon yazıcı tarayıcı modellerinin başlıca özellikleri ise şunlardır:

  • LCD ve dokunmatik ekrana sahiptirler.
  • Evlerde ve iş yerlerinde kullanılabilir özelliktedirler.
  • Kartuşlu olan modeller, yani mürekkep püskürtmeli özellikte olan Canon yazıcılarla, hem renkli hem de siyah beyaz çıktılar alınabilir.
  • Otomatik olarak iki taraflı baskı yapılabilir.
  • Wi-Fi desteği bulunur.
  • Faks olarak kullanılabilir özellikleri vardır.
  • Her modelde yer alan Canon printer özelliği ile fotokopi çekilebilir.

Görüldüğü üzere Canon yazıcıları birçok işlemi yapacak özellikleri taşır. Bu ürünlerle her zaman en iyi ve kaliteli sonuçlar alınabilir. Ofis, iş yerleri ve okullarda kullanımı, kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun ömürlü olur.

Canon Yazıcı Kullanımı

En iyi yazıcı çeşitlerinden birisi olan Canon marka yazıcıları, kullanımı kolay ve pratik olan ürünlerdir. Kolay anlaşılır olan menüsü ile her tür çıktı anında alınabilir. Genel olarak Canon yazıcı kullanımı bir USB kablosu yardımı ile akıllı telefonlara, cihazlara ya da bilgisayarlara bağlanarak olur. Bütün bu işlemleri yapmadan önce Canon için hazırlanmış olan yazıcı programı, bilgisayara ya da kullanılacak herhangi bir akıllı cihaza indirilmelidir.

Tek seferlik olan bu program yüklemesinden sonra internet bağlantısı olan her yerde, Canon yazıcı modelleri ile resim, metin ya da grafik baskıları hemen alınabilir. Aynı zamanda bulut hizmetlerine bağlanma özelliği de bulunan Canon yazıcılarla depolanmış olan metinlerin ya da görsellerin de çıktıları alınabilir.

Canon Yazıcı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Canon yazıcı alırken öncelikle dikkat edilmesi gereken, yapılacak olan işlere uygun olan yazıcıların satın alınmasıdır. Sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak Canon yazıcı seçiminde destek taleplerinizi her zaman iletebilirsiniz.

Canon Yazıcı Fiyatları

Net Bilişim kapsamında düzenlenen Canon yazıcı fiyatları, herkesin bütçesine uygun olan aralıklarda olur. Güvenli ödeme yöntemleri ile satın alınabilen ürünler için düzenlenen Canon yazıcı indirim kampanyalarımızla da daha ekonomik fiyatlarla Canon yazıcı satın almak mümkün olur.

Yine kartuşlu olarak kullanılan Canon yazıcılar için bütün kartuş çeşitleri de sitemizde en uygun fiyatlarla sizlere sunulur. Canon yazıcı kartuş fiyatları için ilgili olan kategoriye bakarak hemen fikir edinebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Canon Yazıcı Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Canon marka yazıcıları bilgisayar bağlamak için sadece bir USB kablosu yeterli olur.

Canon Yazıcı Tarama Nasıl Yapılır?

Canon yazıcı ile tarama yapmak için öncelikle bilgisayara USB kablosu ile bağlanmak gerekir. Daha sonra taranacak olan belge yazıcıya yerleştirilmelidir. Bu aşamadan sonra kullanma kılavuzunda yer alan adımlar takip edilerek tarama işlemi pratik bir şekilde yapılır.