1–15 arasında 53 sonuçlar gösteriliyor

Laptop Sırt Çantası

Modern, şehirli gezginler için, laptop sırt çantaları günden güne temel bir öğe haline geldi. Konforlu ve sırtınız için daha fazla koruma sağlayan bu laptop sırt çantaları, çalışmak için ihtiyacınız olan her şeyi toparlamanıza veya elleriniz rahatça serbest kalırken tek bir çantayla çalışmanıza olanak tanır. Harika laptop sırt çantalarımızın sunduğu tüm avantajları şimdi keşfedin!

 

Korumalı Laptop Sırt Çantaları

Değerli elektronik cihazlarınız için umduğunuz mükemmel koruma ile laptopunuzun her an korunacağını bilerek kendinizi güvende hissedin. Laptop sırt çantalarımızda laptoplarınız için her gün kaçınılmaz darbelere karşı güvende kalmasını sağlayan pedli bir laptop bilgisayar bölmesi bulunuyor.

 

Çanta Ölçüleri

Laptop çantası alırken kullanıcıların sahip olduğu ana sorunlardan biri, bilgisayarlarının boyutlarına uyan bir çanta bulabilmek. Tüm koleksiyonlarımızda, 9.7 inç (24,6 cm), 15.6 inç, 17.3 inç laptop sırt çantası” (43,9 cm) ekran boyutlarına sığacak şekilde farklı boyutlarda sırt çantaları ve laptop çantaları sunuyoruz, böylece bilgisayarınızın ekran boyutuna bakmaksızın en sevdiğiniz stili seçebilirsiniz.

 

Laptop Bölmeli Sırt Çantası

Bir bilgisayarın yanı sıra, günlük yaşamlarımızda sık sık yanımızda başka şeyleri de taşımamız gerekebilmektedir. Samsonite’in laptop sırt çantaları, kullanımınıza yardımcı olan pratik iç organizasyon ile maksimum kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanışlı ekstra özellikler arasında cep telefonunuz, tabletiniz, şarj cihazınız ve belgeleriniz için özel cepler ve bölmeler bulunur.

 

Kaliteli Laptop Sırt Çantaları

Sadece en iyi malzemeleri kullanıyoruz, bu yüzden laptop bilgisayar çantalarımız da en az valizlerimiz kadar uzun ömürlü. Size en iyisini sunmak için gayret gösteriyoruz, böylece Samsonite laptop sırt çantanızın tadını yıllarca çıkarabilirsiniz.

 

Genişletilebilirlik

Bazen birazcık fazladan yere ihtiyaç duyarız. Her şeyi mevcut küçük sırt çantanıza koymaya çalışmak veya ikinci bir çantayı taşımak zorunda kalmak yerine neden genişletilebilir laptop bilgisayar sırt çantası modellerimizden birini düşünmüyorsunuz? Organizasyondan ödün vermeden daha fazla ürüne yer açabilirsiniz. Laptop bilgisayarınız çeşitli korumalı bölmeler sayesinde güvende kalır. Ayrıca kullanışlı fermuar genişletme ile körük özelliği sayesinde sırt çantasının kalan kısmını da artırabilirsiniz.

 

Smart Sleeve – Valiz Çekçek Sapına Geçirilebilir Bölme

Hem bavul hem de laptop bilgisayar çantasıyla seyahat ediyorsanız, size daha fazla taşıma esnekliği sağlamak için mükemmel bir çözüm sunuyoruz. Sırt çantanızı valizinizin çekçek sapına rahatlıkla geçirerek fazla çaba harcamadan her ikisini de kolayca taşıyabilirsiniz. Valizlerimizi, en sevdiğiniz laptop bilgisayar çantalarıyla eşleştirerek mükemmel uyumu yakalayın!

 

Su Geçirmez Laptop Sırt Çantası

Aşırı yağmurlu havalarda hepimiz şemsiyemizin yetmediği durumlar olmuştur. Bilgisayarınıza ve diğer eşyalarınıza su hasarı vermemek için, elementlere karşı koruma sağlayan su geçirmez laptop sırt çantası fiyatları ve modellerini inceleyebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış yağmur koruyucusu, eşyalarınızın ıslanma riskini azaltmaya yardımcı olur ve hava nasıl olursa olsun hazırlıklı olmanızı sağlar.

 

ECO – Geri Dönüştürülmüş Laptop Sırt Çantaları

Hedefimiz gezegenimizi daha yeşil ve daha sürdürülebilir hale getirmeye yardımcı olmak. Burada Samsonite‘de laptop bilgisayar sırt çantanızın bile katkıda bulunabileceğine inanıyoruz. Bazı modellerimiz, dayanıklı ve esnek olması için özel olarak üretilmiş %100 geri dönüştürülmüş pet şişelerden üretilmiştir. Tüm valiz seçenekleriniz için çevre dostu seçenekler arıyorsanız, harika ECO valizlerimize göz atın.

 

Tekerlekler

Laptop bilgisayar sırt çantanızı pek çok eşya ile birlikte taşımayı planlıyorsanız, tekerlekli bir laptop bilgisayar çantasına yatırım yapmanız faydalı olabilir. Bu modellerde ayrıca bir üst tutma sapı da bulunur, böylece laptop bilgisayar sırt çantanız sırtınızda taşıyamayacak kadar ağırlaştığında tekerlekler yardımıyla da kullanabilirsiniz.

 

Stil

Şık, gündelik, teknolojik, sportif…, stil tercihiniz ne olursa olsun, sizin için bir laptop bilgisayar çanta her zaman var. Tüm modellerimizi keşfedin ve tarzınıza uygun olanı bulun. Daha klasik bir görünüm mü tercih ediyorsunuz? Laptop çantalarımıza ve evrak çantalarımıza göz atın.