1–15 arasında 92 sonuçlar gösteriliyor

Samsonite Çantalar

Samsonite çantaları, gerek eğitim gerek iş hayatından en çok tercih edilen çanta modelleri arasında yer alır. Özellikle günümüz koşullarında, her sektörün dijitale dönüşmesiyle birlikte kişilerin bilgisayarlarını yanında taşıması gerekliliği ortaya çıkmıştır. Bu noktada laptop çantası seçenekleri, büyük kolaylık sağlar. Dış etkenlerden ve olumsuz durumlardan korunmak amacıyla tercih edilen bu tarz Samsonite bilgisayar çantası modelleri, farklı versiyonlarıyla dikkat çeker. Samsonite notebook çantaları kadın ve erkek kullanımına uygun olması açısından da ürünlerin renk seçeneklerinde zengin bir yelpazeye yer verilmiştir.

Kullanım alanı, bilgisayarın taşınmasına sağlayacağı kolaylık ve zevklere göre şekillenen Samsonite laptop çanta modelleri, fiyat aralığı olarak da her bütçeye hitap eder. Değişik modellerden oluşan bilgisayar çantalarını karşılaştırmak, fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve en iyi laptop çantaları için Net Bilişim, en iyi seçeneklerden biridir.

Samsonite çanta modelleri, tekerlekli çanta, sırt çantası ya da evrak çantası olarak yer alır. Kullanım yerine göre kişilerin kendi tercihlerine bırakılan bu özel tasarımlar modeline göre farklı özellikler taşır. Bilgisayarların güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşınması büyük rol oynayan Samsonite bilgisayar çantaları kullanışlı ve rahat yapılarıyla da dikkat çeker.

Samsonite Çanta Modelleri ve Özellikleri

Laptop çantası denildiğinde direkt akıllara gelen Samsonite çantalar, modern, şık ve kişilere özel bilgisayar çantalarıyla isminden söz ettiren bir markadır. Kaliteli, uzun ömürlü ve trend tasarımların yer aldığı bu ürün kategorisinde öncelikle inç ölçülerine dikkat edilmelidir. Her inç bilgisayar için uzun uğraşlarla hazırlanan dizüstü bilgisayar çanta modelleri yine kendi içerisinde farklı fiyatlandırma politikasına sahiptir.

Elde taşıma, omuz ya da sırta asarak kullanılabilen bilgisayar çantalarına ek olarak tekerlekli laptop çantası çeşitlerine de bir göz atmak gerekebilir. Özellikle sık sık seyahat eden kişiler için büyük kolaylık sağlayan bu ergonomik tasarımlar sırt ya da omuz rahatsızlığı olan kişiler için de ideal seçeneklerdendir. Tıpkı küçük boy valiz gibi tekerleği ve çekme aparatı bulunan Samsonite çanta modelleri, sırt çantası,  evrak çantası ve Samsonite valiz şeklinde tasarlanabilir.

Taşıma esnasında bilgisayarların zarar almasını önlemek için detayları düşünülerek hazırlanan Samsonite laptop sırt çantaları sabitleme kayışına sahiptir. Bu kayış bilgisayarın çanta içerisinde hareket halinde olmasının önüne geçer. Böylelikle çanta sürekli hareket etmek zorunda kalsa bile bilgisayarlar asla zarar görmez. Öte yandan yine seyahat eden kişilerin çok hoşuna gidecek olan kıyafet bölmeli laptop sırt çantası çeşitleri tekerlekli ya da seyahat sırt çantası şeklinde sırtta taşımaya uygun olarak hazırlanır. Böylece ekstra kıyafet çantası ihtiyacını ortadan kaldıran trend bilgisayar çantaları çoklu bölmelerden oluşur. Bu sebeple sırt çanta modelleri arasında Samsonite sırt çantası en çok tercih edilen modeller arasında yer alır.

Tüm bunlara ek olarak Samsonite modelleri arasında en çok tercih edilen ürünler şu şekilde sıralanabilir:

 • Samsonite Valiz
 • Samsonite Okul Çantası
 • Tekerlekli Çanta
 • Samsonite Bel Çantası
 • Samsonite Çocuk Çantası

Samsonite Çanta Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Notebook sırt çantası ihtiyacı için hangi modellere yönelmenin mantıklı olduğu konusunda tereddüt yaşanabilir. Birbirinden kullanışlı ve uygun fiyatlarsa satışa sunulan Samsonite çanta modelleri şu kriterler dikkate alınarak tercih edilmelidir:

 • Bilgisayarın ölçüsü olarak kabul edilen inç birimine dikkat edilmelidir. Keza her bilgisayarın ekran inç ölçüsü birbirinden farklı olup bilgisayar çantaları da bu ölçülere özel hazırlanır. Dizüstü bilgisayarının tam inç ölçüsü alınmadan notebook el çantası seçiminde bulunmak doğru bir hareket olmayacaktır. Genellikle 15.6 inç laptop çantası tercih edilir. Bu sebeple buna uygun bir çanta tercihi yapılmalıdır.
 • Bilgisayar çantaları kendi arasında taşınabilme durumuna göre farklı türlere ayrılır. Kişilerin hangisi kolayına geliyorsa ona yönelmesi gereken bu modeller sırt, omuz, tekerlekli ya da evrak çantası şeklinde tasarlanabilir. Seçim yaparken hangi modelin kişinin kullanımına uygun olduğunun bilinmesi gerekir.
 • Genellikle erkeklerin ya da öğrencilerin sıkça yöneldiği sırt çantaları modelleri arasında Samsonite laptop sırt çantası mutlaka çok bölmeli olanlardan seçilmelidir. Keza bilgisayarın yanına başka ofis ekipmanları da koyulacaksa ayrı bölmeleri kullanmak gerekecektir. Lakin tek bölmeli çantaların kullanımı bilgisayar dış yüzeyine diğer aksesuarlar nedeniyle zarar verebilir. Sırt çanta modelleri arasında yer alan Samsonite sırt çantası bu açıdan büyük avantaj sağlar.
 • İş hayatından tercih edilen evrak çantası modelleri daha klasik, şık ve zarif tasarımlarıyla dikkat çeker. Her iş kolunun kullanabileceği böyle laptop evrak çantası çeşitleri yine siyah, kahverengi gibi daha koyu renklerde hazırlanır. Canlı, daha rengarenk tonlar genellikle iş hayatına uygun çanta modellerinde tercih edilmez.
 • Samsonite çanta modeli eğer hediye olarak ya da yakınınıza alınacaksa mutlaka kişinin sevdiği renklere yönelmek önemlidir. Renk seçiminde zorluk yaşayan kişiler unisex laptop çanta ürünlerine göz atabilir.
 • Hava koşullarına dayanıklılık, malzeme kalitesi, boyut, ağırlık kapasitesi ve tasarım detayları da yine Samsonite bilgisayar çantası seçiminde dikkat edilmesi gereken ayrıntılardandır.

Özel Üretim ve Baskılı Promosyon Çanta için bağlantıyı ziyaret edin.

Samsonite Çanta Fiyatları

Samsonite çanta modelleri ve fiyatları farklı fiyatlandırma politikalarına göre belirlenir. Ürünün modeli, ek özellikleri, ebatları ya da tasarım detaylarına göre şekillenen bu fiyatlar markadan da markaya değişiklik gösterir. Uzun ömürlü ürünler arasında olan ve yıllarca kullanılabilen bilgisayar çantaları fiyatları için kalite ayrıca önem taşır. Keza birçok ürün kötü hava koşullarına dayanıklı değildir. Bu nedenle kaliteli ve uzun soluklu kullanımlı bilgisayar çantası fiyatları da birçok faktöre göre belirlenir. Bu sebeple tekerlekli çanta fiyatları sırt çantası fiyatlarına kıyasla değişiklik gösterebilir

Konforlu ve rahat kullanım imkânı sunan tekerlekli notebook sırt çantası sağladığı diğer özellikler nedeniyle en çok tercih edilen ürün grupları arasında yer alır. Kıyafet ya da eşya koyabilmek için çok bölmeli ve ekstra korumalı olarak hazırlanırlar. İnç ölçüsüne dikkat ederek bu tarz ürünlere yönelmek mümkünüdür. Birbirinden farklı çanta modelleri ve laptop aksesuarları için hemen şimdi bizlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleriyle sunulan Samsonite mağazaları  kaliteli ürünleri için online sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Samsonite Laptop Çanta Modelleri Nelerdir?

Samsonite laptop çanta modelleri kullanım alanına göre değişkenlik gösterir. En çok rağbet gören laptop çantası modellerine bakılacak olursa sırt çantası, el çantası, tekerlekli bilgisayar çantası ve omuzda taşınabilen modeller ön plana çıkar.

Samsonite Laptop Çantası Fiyatları Ne Kadar?

Samsonite laptop çantası fiyatları ürünlerin özellikleri ve tasarım detaylarına göre değişiklik gösterir. İnç boyutu dikkate alınarak hazırlanan böyle ürünlerin fiyatları ürünlerin özellikleriyle doğru orantıda ilerler. Buna göre kişiler kendi bütçelerini göz önünde bulundurarak en iyi seçeneklere yönelebilir.

Samsonite Marka Hangi Ülkenin?

Samsonite, 1910 yılında kurulmuş olan ABD merkezli bir markadır. NetBilişim Samsonite Türkiye distribütörü ünvanına sahiptir.

Samsonite Çanta Makinede Yıkanır mı?

Samsonite ürünlerinizi kesinlikle çamaşır makinesinde yıkamayınız.