Tüm sonuçlar5 gösteriliyor

Airfree'nin hikayesi, ev ortamındaki mikroorganizmaların neden olduğu sık alerji krizlerinden muzdarip bir babanın oğluna duyduğu endişeyle başladı. Ürün tasarımında yılların tecrübesine sahip olan Carlos Matias, solunum alerjilerinden sorumlu alerjenleri ortadan kaldırarak çocuk için muazzam sağlık yararları sağlayan yenilikçi bir çözüm geliştirdi.

Bu nedenle, kaynar su ile sterilizasyon sürecinden ilham alan TSS (Termodinamik Sterilizasyon Sistemi) teknolojisi, havayı sessizce ve filtre kullanmadan arındırmak için ısıyı kullanarak, virüsler, bakteriler, mantarlar ve polen gibi mikroorganizmaları ortadan kaldırır.

Bir dizi Avrupa laboratuarında başarıyla test edildikten sonra, büyük ölçekli cihazın üretimi başlamış ve böylece dünya çapında daha fazla aile bu basit ve etkili konseptin avantajlarından yararlanabilmiştir. 2005 yılında, Airfree pazardaki ilk ürünlerini piyasaya sürdü - ödüllü ve modern tasarıma sahip P serisi hava temizleme cihazları.

O zamandan beri, Airfree tüm dünyada büyüdü ve Portekiz'de sadece ev içi kullanım için değil, aynı zamanda ticari ve endüstriyel segment için de çeşitli temizleme cihazı modelleri üretti. Şu anda ürünler beş kıtada 60'tan fazla ülkeye ihraç ediliyor ve evler, hastaneler, okullar, oteller, müzeler ve Portekiz'deki Torre do Tombo gibi tarihi binalarda hava kalitesini iyileştiriyor.