Tüm sonuçlar4 gösteriliyor

Airfree Hava Temizleyici Cihazlar

Airfree hava temizleyici cihazları, ilk kez Portekizli bir babanın oğlunu kapalı ortamlardaki kirli hava kaynaklı alerjik reaksiyonlardan korumak istemesiyle serüvenine başlamıştır. Cihaz tasarımları ile alerjiye neden olan toz partikülleri ve gözle görülemeyen organizmaları yok etmeyi hedefleyen Carlos Martias, yenilikçi bir çözüm üreterek piyasaya yeni bir ürün sürer. Airfree oda hava temizleme cihazı kaynar su ile sterilizasyon temelli arındırma metotlarından ilham alınarak tasarlanmış bir teknolojik ürün olarak böylece kullanımı yaygınlaşır.

Airfree Hava Temizleyici Nedir?

Airfree hava temizleyici cihazı, havadaki mikrop ya da gözle görülmeyecek kadar küçük partiküllerin ayrıştırılıp yok edilmesine yarayan yenilikçi bir çözümdür. Yüksek teknoloji destekli tasarımlarla üretilen bu cihazlar; kötü koku, toz, virüs ve bakteri gibi hastalık oluşturma riski olan unsurların giderilmesinde oldukça etkilidir. Bununla birlikte evcil hayvan tüyleri ve solunum sisteminde hasar yaratabilen partiküllerin filtrelenmesini sağlayan hava temizleyiciler, kapalı ortamlarda havanın zararlı etkenlerden arıtılmasına yardımcı olur.

Hava temizleyici ses seviyesi oldukça düşük Airfree cihazları, uykunuzda bile ortamın sterilizasyonuna yardımcı olur. Sessiz çalışma özelliği, cihazın kapalı ortamlarda kimseyi rahatsız etmeden çalışmasına olanak sağlar. Örneğin, evcil hayvan bulunan ortamda sessiz çalışma özelliği olan bu hava temizleme cihazıyla ortamdaki havanın kalitesini artırabilirsiniz. Bununla birlikte hassas olan evcil hayvanlarınızı korkutmadan sessiz çalışan Airfree hava temizleyici cihaz modellerinden yardım alabilirsiniz. Böylece hangi hava temizleme cihazı tercih edilmeli sorusunun cevabı olarak ise Airfree marka cihaz kullanımı öneri olarak sunulabilir.

Airfree Hava Temizleyici Cihaz Ne İşe Yarar?

Bir ortamdaki hava akışını, sürekli olarak cam açıp havalandırma işlemi yaparak sağlamak mümkün olmayabilir. Bu nedenle hava temizleme ve sirkülasyon görevi çeşitli cihazlar yardımı ile yapılır. Airfree cihazları sayesinde filtrelenerek temizlenmiş hava, kapalı alanlarda uzun süre solunum yapmak zorunda kalan bireylerin yaşam kalitesini artırmayı başarır.

Airfree hava temizleme cihazı kapalı ortamda çalışan, toza alerjisi olan, havasız odada uzun süre bulunmak zorunda kalan hassas kişiler ve özellikle bebekler için hava sirkülasyonuna yardımcı olur. Böylece toz temizleme cihazı olarak da işlev görür. Aşağıdaki maddeleri inceleyerek “Hava temizleyici cihaz ne işe yarar?” sorusuna ayrıntılı bir şekilde yanıt bulabilirsiniz:

 • Hava temizleme cihazları, kirli hava içerisindeki, insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen partikülleri optimum seviyeye getirmeye yardımcı olur.
 • Hava temizleyici koku giderici cihaz olarak Airfree kötü koku, sigara dumanı, toz ve polen gibi alerji etkenlerinin yok edilmesini destekler.
 • Alerjik astım, bronşit, akciğer rahatsızlıkları gibi problemler ile mücadelede oldukça etkili rol oynar.
 • Bebekler ve solunum kaynaklı alerjik reaksiyonlara yatkın olan yaşlı bireyler için yardımcı cihazlar arasında yer alır.
 • Hamileler ve kapalı alanlarda uzun süre çalışmak zorunda olanlar için solunumu daha sağlıklı olan hava sirkülasyonunu sağlar.
 • Sağlıklı solunum sağlayan hava temizleyiciler sayesinde gün içinde daha enerjik, pozitif ve dinç hissedersiniz.
 • Sağlıklı nefes almanın etkisiyle deliksiz bir uyku çekersiniz.
 • Sigara kokusu giderici cihaz olarak da kullanım seçeneği mevcuttur.

Airfree hava temizleme cihazlarının olumlu etkisini uzun süreli ve düzenli kullanımlarda hissedebilirsiniz. Bu nedenle cihazların işe yaraması için kullanım talimatlarına uygun şekilde çalıştırılması tavsiye edilir.

Airfree Hava Temizleyici Özellikleri

Airfree hava temizleyici cihazların çalışma prensibini anlayabilmek için ürünlerin özelliklerini göz önünde bulundurmak gerekir. Peki, Airfree Hava Temizleme Cihazı ne işe yarar? Bu hava temizleme ürünlerinin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Sessiz çalışma özelliği mevcuttur.
 • Bakteri, virüs, mantar ve polen gibi alerjik olabilen mikroorganizmaları ortadan kaldırır.
 • Solunum sistemi kaynaklı alerjilere neden olan alerjenleri yok eder.
 • Yaşam kalitesi için olumlu etki sağlayan ve solunum yolu sağlığını düzene sokan hava sterilizasyon teknolojisine sahiptir.
 • TSS (Termodinamik Sterilizasyon Teknolojisi) sayesinde havayı ısı yardımıyla zararlı maddelerden arındırır.
 • Avrupa laboratuvarlarında test edilip onaylanmıştır.
 • Ev içi, ticari ve endüstriyel segment kullanımı için farklı modelleri mevcuttur.
 • Kişisel kullanım için oda hava temizleyici veya ev hava temizleyici olarak da işlev görür.

Hava iyileştirme teknolojileri konusunda, piyasada oldukça dikkat çekici adımlarıyla adından söz ettiren Airfree hava temizleme cihazları, solunum sistemine olumlu katkı sağlayan özellikleri ile beğeni toplar.

Hava Temizleyici Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hava temizleyici seçilirken kullanılacak ortama özellikle dikkat etmek gerekir. Kapalı ortamda kullanıma uygun olan en iyi hava temizleme cihazı ile nefes alıp verme kalitenizi iyileştirebilirsiniz. Bunun yanında hava temizleyicinin filtreye sahip olup olmaması oldukça önemlidir. Filtreli hava temizleme cihazı düzenli bakım gerektirdiğinden filtresiz hava sirkülasyonu yapan cihazları tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki maddeleri göz önünde bulundurarak hava temizleyici seçebilirsiniz:

 • Kullanım alanına uygum hava temizleme cihazları satın alarak üründen verimli bir şekilde faydalanabilirsiniz. Örneğin, ev tipi hava temizleme cihazı, orta veya büyük ölçekli bir dairede yeterli hava sirkülasyonunu sağlar.
 • Filtreleme, uzaktan algılama, duman hapsetme ya da otomatik algılama gibi cihaz özellikleri ürünün kullanıldığı ortama göre farklılık gösterebilir.
 • Kapalı alanlarda sigara kullanımı kaynaklı kötü kokunun ve dumanın giderilmesi amacıyla, sigara kokusu giderici cihaz olarak özenle tasarlanmış hava temizleyicileri seçerek ofis gibi ortamlarda soluduğunuz havanın kalitesini artırabilirsiniz.
 • Bulunduğunuz ortamın hava kalitesinin artırılmasını sağlayarak egzama gibi alerjik reaksiyonların önüne geçebilirsiniz.
 • Filtreli ve filtresiz ürünler arasından kullanım alışkanlıklarınıza göre bir tercih yapabilirsiniz. Bunun temel nedeni filtreli cihazların hijyeninin korunması için düzenli olarak temizlik ve bakımının yapılma gereksinimidir. Yeterli temizlik ve bakım yapılmayan filtreli hava temizleyiciler steril bir hava sirkülasyonu yapmaz.
 • Filtreli ancak kullan-at filtreye sahip cihazlar, maliyetli gibi görünse de uzun vadede sağlıklı bir kullanım sağlar.
 • Düşük gürültü ile çalışan hava temizleme cihazlarının kapalı ortamlarda kullanımı, bireylerin rahatsız olmaması için önemlidir. Bu nedenle sessiz cihazları satın almaya dikkat ederek sorunsuz bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Net Bilişim güvencesiyle her ihtiyaca uygun AirFree hava temizleyicileri, online ödeme seçenekleri ile kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Airfree Hava Temizleyici Cihaz Fiyatları

Kapalı alanlardaki havanın temizliği, uzun soluklu ve sağlıklı bir yaşam için oldukça önemlidir. Bütçe dostu hava temizleme cihazları ile kapalı ortamdaki hava sirkülasyonunu sağlayabilirsiniz. Fiyat performans açısından son derece avantajlı olan bu ürünler, soluduğunuz havanın kalitesini artırma noktasında önemli bir yere sahiptir. Hem bütçeniz hem de alerjik bünyeniz rahat bir nefes alsın istiyorsanız, hava temizleme cihazı fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olmak için web sitemize göz atabilirsiniz.

Airfree hava temizleyici fiyatları konusunda oldukça hesaplıdır. Her bütçeye uygun ürünle piyasada adından söz ettiren Airfree, 200 santigrat derecede ortamdaki havanın sterilizasyonunu yapar. Yüksek teknolojiyle hava sterilizasyonu sağlayan cihazlar, uzun ömürlü kullanım sağladığından her bütçe ile uyumludur. Cihazı aldığınız fiyat, yaşam kalitenizin arttığını hissetmeye başladığınız anda önemsiz bir hale gelecektir. Özellikle alerji hastalıklarına sahipseniz, kapalı ortamlarda büyük yardımcınız haline gelebilecek olan Airfree hava temizleme cihazı modelleri ile yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hava Temizleme Cihazı Ne İşe Yarar?

Hava temizleme cihazları, solunan havanın toz, kötü koku, virüsler, bakteriler ve sağlığa zararlı diğer partiküllerden arındırılmasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Özellikle kapalı ortamlardaki havanın tazelenmesinde büyük rol oynayan bu cihazlar, solunum sistemi problemleri yaşayanlar tarafından büyük talep görür.

Hava Temizleme Cihazı Nasıl Kullanılır?

Hava temizleme cihazı, kapalı bir alandaki kötü havayı içine çekerek sterilizasyon aşamasından geçirir. Bunun için çeşitli filtreleme, yüksek ısı ve iyonizer filtre teknolojilerinden yararlanılır. Cihazın içinde sterilize edilen hava, dışarı temiz bir şekilde çıkar. Böylece kapalı ortamlardaki çeşitli hava kirletici etkenler kolayca uzaklaştırılır.