Tüm sonuçlar7 gösteriliyor

Mack Pop Sırt Çantası

Deneyimli tasarımcılar ve endüstri uzmanları tarafından tasarlanıp üretilen Mack pop sırt çantaları, firmanın müşteri odaklı ürünlerinden biridir. Tüm ürünlerinde fonksiyonel olmayı benimsediğimiz için dayanıklı ve kaliteli malzemeleriyle bu çanta, müşterilere üst düzey hizmet sunar.

Uluslararası kalite standartlarının benimsendiği bu ürünler, her yaştan kullanıcı için uygundur. Sırt çantaları, farklı renklerdeki tasarımıyla her alanda kullanıma uygundur. Geniş iç hacmi, taşırken konfor sağlayan tasarımı ve fonksiyonel olması sayesinde; okul, iş ve seyahatte kullanım için sıklıkla tercih edilir.

Müşterilerden alınan geri bildirimlere göre tasarımı sürekli güncellendiği için sektörde trendleri belirleyici bir rol oynar. Ergonomik yapısı ve şık tasarımıyla günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilir. Mack sırt çantası çeşitleri, renkleri ve kullanım kolaylığıyla tercih etmeniz gereken ürünler arasında yerini almıştır.

Mack Çanta Nedir?

2012 yılından itibaren geniş ürün yelpazesiyle üretim yapan Mack Markası, çanta kategorisinde farklı çeşitleri size sunmaya devam ediyor. Mack pop sırt çantası başta olmak üzere; termal soğutucu çantalar, notebook çantaları ve organizer çanta seçenekleri vardır.

Fiyat performans açısından oldukça kaliteli yapıya sahip olan Mack çanta, aynı zamanda birçok markaya ve kuruma özel olarak üretilir. Mack çanta tasarımı ve üretimi aşamasında en çok fonksiyonel olmasına dikkat ediliyor. Kullanıcıların ürün tercihi yaparken dikkat ettiği bu özellik, markanın sıklıkla tercih edilmesini sağlıyor.

SEDEX belgeleriyle üretimi desteklenen bu marka, yalnızca Türkiye’de değil Avrupa ülkelerinde de tercih ediliyor. Mack marka sırt çantası, farklı renk seçenekleri ve boyutlarıyla müşterilerin beğenisini kazanıyor.

Mack Sırt Çantası Çeşitleri

Mack pop çanta çeşitleri içerisinde sırtta kullanım için üretilen modeller her yaşa uygun tasarımlar arasındadır. Kullanılan kumaşlar, tüm renklerde suya ve yıpranmaya karşı dayanıklı yapıdadır. Kadın ve erkek fark etmeksizin kullanıma uygun olan çeşitlerden biri olan Mack MCK-007 pop modeli, iş veya okula giderken kullanıma uygundur.

Tüm çeşitlerinin fonksiyonel olması, Mack pop okul sırt çantası olarak sıklıkla tercih edilmesinde etkilidir. Kitaplar, belgeler ya da teknolojik ürünler maksimum koruma altındadır. Güvenli olmasının yanında oldukça konforlu olması sebebiyle Mack MCK-007 pop sırt çantası çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Genellikle Mack okul sırt çantası çok fazla tercih edilse de aynı model kullanıcıya uzun seyahatlerde taşıma kolaylığı sağlar. Farklı renk seçeneklerine ek olarak minimalist bir tasarım arayanlar, Mack pop sırt çanta tercih edebilir. Dayanıklı olması, konforlu kullanımı, tüm kombinlere uyum sağlaması nedeniyle her bütçeye uygundur.

Neden Mack Pop Sırt Çantası Tercih Etmelisiniz?

Mack pop sırt çantası; okul, iş, seyahat, spor ve günlük hayatta rahatlıkla kullanılan konforlu bir çantadır. Fonksiyonel olarak tasarlandığı için farklı çeşitlilikteki eşyalar güvenle taşınabilir. Su itici ve yıpranmaya karşı dayanıklı olarak üretilen Mack çanta, şu nedenlerle tercih sebebiniz olmalıdır:

 • 22 L hacmi, 45*33*15 cm boyutlarıyla sahip olduğu geniş depolama alanı hem okul hem de iş çantası olarak kullanıma uygundur.
 • İçerisinde bulunan kalemlik bölmesi nedeniyle Mack okul çantası olarak tercih edilebilir.
 • Sırt çantasının omuz askıları yumuşak bir yapıdadır. Omuzlarınızda acıya neden olmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda omuz askıları ayarlanabilir özelliktedir.
 • İç bölmeler ve ön cep, aksesuarlara uygun olarak tasarlandığı için eşyalarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yan kısmında bulunan filede şemsiye ve su şişesi rahatlıkla taşınabilir.
 • Şık bir tasarıma sahiptir. Mack renkli çanta farklı seçeneklerle tüm kombinlerinize uyum sağlar.
 • Benimsediği yenilikçi yaklaşım ve yüksek kalitede üretilmesiyle Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ülkelerinde de tercih ediliyor.
 • Geri dönüştürülebilir malzemelerden üretildiği için çevre dostudur. Çanta kullanımında trendi belirlemesi ve müşteri geri bildirimine göre tasarım yapmasıyla öncü bir role sahiptir.

Sırt çantası sektöründe prestijli bir konumda olan Mack; ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001 ve ISO 10002 gibi uluslararası kalite kriterlerine uygun olarak üretilir. Müşteri beklentilerine göre tasarımlarını revize etmesi sebebiyle sürekli büyüme eğilimindedir. Bu nedenlerle Mack pop sırt çantası sektörde en çok tercih edilen ürünlerin başında gelir.

Mack Pop Sırt Çantası Renk Seçenekleri Nelerdir?

Mack pop sırt çantası, sahip olduğu renk seçenekleriyle her yaştan erkek ve kadın kullanıcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Mack pop renkli çanta seçeneklerinden bazıları aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

 • MACK MCK-001 POP Sırt Çantası Siyah
 • MACK MCK-002 POP Sırt Çantası Lacivert
 • MACK MCK-003 POP Sırt Çantası Kırmızı
 • MACK MCK-004 POP Sırt Çantası Mavi
 • MACK MCK-005 POP Sırt Çantası Pembe
 • MACK MCK-006 POP Sırt Çantası Sarı
 • MACK MCK-007 POP Sırt Çantası Gri

Yukarıda sıralanan çeşitlerin hepsi, Mack renkli okul çantası olarak öğrenciler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Omurga sağlığı ve fizyolojisi göz önüne alınarak yapılan tasarım sayesinde tüm öğrencilerin kullanımı için uygundur. Renk seçenekleri, her kombine uyum sağlar. Örneğin; gri renkli Mack MCK007 Pop Okul Sırt Çantası erkek-kadın fark etmeksizin kullanıma uygundur.

Mack Pop Sırt Çantası Fiyatları

Mack çantalarında fiyat belirlenirken; boyutlar, kullanım alanı ve tasarım belirleyici faktördür. Sırt çantalarında da bu özellikler gözetilerek fiyatlandırılır. Birçok çanta seçeneğiyle geniş bir üretim yelpazesi olan Mack, tüm kullanıcıların bütçesini göz önünde bulundurur.

Fiyat skalası geniş bir aralıkta olan bu çantalar, her kesimden ve bütçeden insana hitap eder. Sırt çantalarının dayanıklı olması, su geçirmemesi, her ortamda kullanılabilmesi gibi özellikleriyle fiyat performans ürünü olarak nitelendirilir.

Cep sayısının fazla olması, kumaş kalitesi, içinin fonksiyonel yapısı gibi özellikleri fiyata etki eder. Başta öğrenciler tarafından tercih edilen Mack pop renkli okul çantası, uzun süre kullanıma uygundur. Net Bilişim olarak Mack pop sırt çantası seçeneklerinde en iyi fiyat garantisini size sunuyoruz.

Mack Kaliteli midir?

Mack, okul malzemeleri ve kırtasiye sektöründe fiyat performans açısından önde gelen üretici markalardan biridir. Markanın ürettiği çantaların dayanıklı ve fonksiyonel olması, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmesinde etkilidir. Sahip olduğu yüksek kalite standartlarıyla impertex adı verilen dayanıklı kumaştan üretilir. Yırtılmaya ve suya dayanıklı bir yapıdadır. Üretim aşamasında hayvansal ürün kullanılmadığı için vegan kullanıcılar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir.

Mack Omuz Askıları Ayarlanabilir mi?

Ergonomik bir yapıda olan Mack çantaların omuz askıları ayarlanabilir şekilde üretilir. Askıların ayarlanabilir formda olması, her yaştan bireyin konforlu kullanımı için uygundur. Çantanın içerisindeki ağırlığa ya da taşınan konuma göre askıları boyutu ayarlanabilir. Sırt kısmının yastıklı olması, yumuşak yapıdaki kumaştan üretilmesi nedeniyle konforlu bir kullanım imkânı sunar. Kullanıcıya herhangi bir rahatsızlık ya da ağrı hissi oluşturmaz.

Mack Çabuk Deforme Olur mu?

Mack markasının kullanıcıları, şık ve zarif tasarımının yanında dayanıklı yapısıyla da tercih ediyor. Uluslararası kalite standartlarına göre üretim yapan bu firma, ürünlerinin sağlam ve kaliteli olması nedeniyle Avrupa ülkelere ihracat yapıyor. Uzun ömürlü kullanıma uygun olarak tasarlanan çantaların deforme olması durumu söz konusu değildir. Dikişler, sökülme ve yırtılmalar durumlarında, fermuarlarda açma kapama işlemlerinde oldukça sağlamdır.